منوی محصولات


گیربکس هلیکال SEW شافت مستقیم SEW


کد تاریخ قیمت تخفیف توضیح کوتاه اشتراک گذاری سفارش
20241307 1397-07-30 گیربکس هلیکال SEW شافت مستقیم SEW سری ‌R Bookmark and Share سفارش

گیربکس هلیکال اس ای دبلیو

موتور گیربکس هلیکال SEW سری R یا الکترو گیربکس شافت مستقیم SEW، شامل سه دسته گیربکس یک طبقه یا سری RX، گیربکس هلیکال چند طبقه یا سری R و گیربکس هلیکال با یاتاقان توسعه یافته یا سری RM باکاهش دور و تبدیل گشتاور الکتروموتور قابل ارایه در نسبت تبدیل های دلخواه می باشد که در 6 مدل تک طبقه ای و 14 مدل دو طبقه ای و سه طبقه ای تناسب بهینه ای را ما بین قدرت و فضای در اختیار ارایه می کند. طیف گسترده گشتاور و نسبت های تبدیل، از جمله ویژگی های این سری از تولیدات SEW می باشد.

مزایای گیربکس هلیکال SEW

چگالی توان بالا
طول عمر بالا
R37 تا R167 آپشن بکلش کاهش یافته


انواع گیربکس هلیکال SEW
گیربکس هلیکال SEW تک طبقه و چند طبقه
گیربکس هلیکال SEW پایه دار یا فلنج دار
گیربکس هلیکال SEW پایه دار و فلنج دار
گیربکس هلیکال SEW فلنج دار با توپی یاتاقان توسعه


گیربکس هلیکال SEW سری RX تک طبقه
در مواردی که محدودیت نصب و فضا و خروجی های سرعت بالا مورد نظر است، منحصرا گیربکس های تک طبقه RX57 تا RX107 راهکاری مناسب با ابعاد مناسب برای طراحی سیستم مورد نظر شما می باشند. گیربکس هلیکال SEW سری RX با نسبت تبدیل 1.38 تا 8.65 و گشتاور قابل تحمل 69 تا 830 و توان ورودی 0.12 تا 45 کیلووات در 6 مدل RX57 تا RX107 طیف گسترده ای از گیربکس های هلیکال را شامل می شود. همچنین گیربکس هلیکال SEW سری RX به دو صورت فلنج دار (RXF) و پایه دار (RX) قابل نصب می باشد.

گیربکس هلیکال SEW سری RM

الکترو گیربکس سری RM با توپی یاتاقان توسعه نوع خاص از گیربکس هلیکال می باشد. گیربکس هلیکال SEW با یاتاقان توسعه یافته طوری طراحی شده است تا برای کاربری های بسیار متحرک و همچنین کابری های معلق و بارگیری های محوری مانند میکسرها، پیشران ها، ماشین مخصوص و غیره کاملا مناسب باشد. در الکتروگیربکس هلیکال SEW سری RM با یاتاقان توسعه یافته برای جلوگیری از وارد آمدن بار غیرمجاز به یاتاقان های الکتروموتور و یونیت گیربکس از یک یاتاقان اضافه مخروطی (یاتاقان بشکه ای) در قسمت شفت خروجی استفاده می شود.

کاربرد گیربکس هلیکال SEW
موتور گیربکس همزن
موتور گیربکس کانوایر
موتور گیربکس پمپ ها و فن ها
موتور گیربکس صنایع فاضلاب
موتور گیربکس خردکن
موتور گیربکس میکسر
موتور گیربکس خمیرگیر
موتور گیربکس صنایع فولاد
موتور گیربکس صنایع سرامیک
موتور گیربکس صنایع غذایینظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد
کد
عنوان
تصویر
سفارش