منوی محصولات


پمپ PV4 پمپیران


کد تاریخ قیمت تخفیف توضیح کوتاه اشتراک گذاری سفارش
2024493 1394-09-14 الکتروپمپ چاهکی PV4 پمپیران،دارای کاربرد در پمپاژ مایعات تمیز،خورنده،لجن و گل و لای همراه با ذرات جامد و درشت Bookmark and Share سفارش

الکتروپمپ چاهکی PV4 پمپیران

در طرح و ساخت پمپ با توجه به نوع و شرایط کار پمپ پیش بینی های لازم به ترتیبی انجام گرفته است که کارکرد طولانی و سنگین آنرا تامین کند. این ملاحظات در انتخاب مواد مناسب برای ساخت قطعات به منظور مقاومت در برابر سایش و خوردگی ناشی از وجود ذرات معلق و شوری آب نیز رعایت شده به نحوی که استهلاک داخلی قطعات پمپ را به حداقل برساند. آب بندی محور پمپ نسبت به سر تخلیه به وسیله ی نوارهای گرافیتی با آببند مکانیکی انجام می گیرد.

در این نوع پمپ ها دو نوع یاتاقان به کار رفته است:

* یاتاقان ضد سایش برای تحمل بارهای محوری

* یاتاقان سایشی برای نگهداری محور

یاتاقان نوع اول در یک مجموعه مجزا و در قسمت بالای سر تخلیه قرار گرفته و وزن قسمت های متحرک پمپ و نیز بارهیدرولیکی محوری آنرا در حال کار تحمل می کند. این یاتاقان ها در یک محفظه روغن قرار گرفته و حرارت ناشی از دوران آن بوسیله ی یک مجرای آب دفع می شود.

یاتاقان نوع دوم در طول محور قرار می گیرد و کار آن جلوگیری از ارتعاش و تنظیم کار محور است. روانکاری این نوع یاتاقان به وسیله گریس تحت فشار و از طریق یک واحد خودکار است.

الکترو پمپهای کف کشSPD ،دارای سیستم حفاظت IP68 بوده و مجهز به سیستم آب بندی از نوع مکانیکال سیل بور گمان آلمان در قسمت موتور و پمپ و همچنین مجهز به سنسورهای حرارتی می باشند. پروانه الکتروپمپها از نوع باز و نیمه باز می باشد. الکتروپمپها بر اساس استاندارد Din24255 تولید و مطابق استاندارد Din 1944 در مجهز ترین آزمایشگاه شرکت بصورت تمام اتوماتیک تست شده و تأییده صادر می شود.

 

موارد کاربرد الکتروپمپ چاهکی PV4 پمپیران

* دارای کاربرد در پمپاژ انواع مایعات تمیز، خورنده، لجن و گل و لای همراه با ذرات جامد و درشت از چاهک های با عمق کم و دهانه گشاد

* دارای کاربرد در تخلیه ی مخازن و تانکرها در صنایع

 

مشخصات کلی الکتروپمپ چاهکی PV4 پمپیران

01 قطر خروجی تا 300 میلیمتر
02 ظرفیت آبدهی تا 1650 متر مکعب در ساعت
03 ارتفاع تا 95 متر
04

درجه حرارت سیال

 

با نوار گرافیت از 10- تا 110 درجه سانتیگراد

با آببند مکانیکی  از 10- تا 140 درجه سانتیگراد

05 تست فشار 15 بار

 

نمودار خصوصیات هیدرولیکی الکتروپمپ چاهکی PV4 پمپیران

 


نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد
کد
عنوان
تصویر
سفارش