منوی محصولات


سیستم پمپ های سه پیچی با فیلتر و سوپاپ B-SVPF


کد تاریخ قیمت تخفیف توضیح کوتاه اشتراک گذاری سفارش
2019990 1397-01-13 سیستم پمپ های سه پیچی با فیلتر و سوپاپ B-SVPF Bookmark and Share سفارش

می توان گفت ، سیستم های B-SVPF در واقع پکیج هایی تک کاره و تک استند به صورت ردیفی هستند . هر ردیف شامل یک پمپ پیچی افقی از نوع A-HVP و دارای یک فیلتر نوع FZK ، یک سوپاپ در طرف ورودی و یک سوپاپ در طرف تخلیه می باشد. لاین ها خیلی راحت باز و بسته می شوند و به طور کلی پیاده کردن تجهیزات آسان است . پمپ های سه اسکرو یا سه پیچی به گروه پمپ های حجمی تعلق دارند. اجزای اصلی پمپ مورد نظر عبارتست از سه محور پیچی یا به عبارتی حلزونی (با پروفیل خاص) و غلاف (پوسته). پمپ های محور پیچی می توانند با چرخ دنده هایی مقایسه شوند که دندانه های بلندی دارند یا با پمپ پیستونی که دارای پیستون های زیادی است . همانطور که محور مارپیچی می چرخد ، سیال به طور پیوسته در جهت محوری از سمت مکش به سمت تخلیه جابجا می شود. سیال در راستای محور بدون بر هم زدن تعادل حرکت می کند که این امر حتی پمپاژ مقدار زیادی از سیال های گرانرو (چسبناک) را بدون تولید کف امکان پذیر می کند. حجم مورد استفاده به صورت ثابت باقی می ماند و از جهت مخزن مکش به سمت مخزن تخلیه حرکت می کند تا جریان مایع مورد نظر به اتمام برسد. این امر منجر به ایجاد جریانی آرام و عاری از لرزش با کمترین سر و صدا می گردد که ایجاد چنین فضایی به وسیله پمپ های جابجایی مثبت با طراحی دیگر غیر ممکن است .

 

پمپ های سه محوره مارپیچی برای انتقال سیالات ویسکوز با ویژگی های روان کننده ، بدون ذرات ساینده و مواد شیمیایی مضر برای قطعات پمپ مورد استفاده قرار می گیرند ، از جمله این سیالات عبارتست از : روغن های روان ساز ، نفت سیاه ، روغن های گیاهی ، مصنوعی و روغن های با پایه معدنی. محدوده ویسکوزیته سیالاتی که می توانند بوسیله پمپ سه محوره انتقال پیدا . است متغیر ) 11.8-760 cSt ) 1000 E تا 2 از کنند این نوع از پمپ ها برای طیف وسیعی از کاربردهای موجود در صنعت پتروشیمی ، صنایع غذایی ، کاربردهای دریایی مانند تزریق سوخت ، صنایع هیدرولیک ، کوره های نفت ، سوخت ، سرویس روغن کاری ، و غیره ، مناسب هستند .

 

کاربردهای معمول این پمپ ها عبارتند از : روغن کاری ماشین آلات ، موتورها ، توربین ها ، رساندن نفت کوره یا همان مازوت برای موتورهای دیزلی وکوره ها ؛ انتقال ، بار کردن و تخلیه روغن های روانکار ، نفت کوره و غیره . ظرفیت : حداکثر تا [h/m3 [100 فشار تفاضلی : حداکثر تا bar 60 فشار داخلی : حداکثر تا bar 10 12-760 [cSt] : ویسکوزیته محدوده محدوده دما : حداکثر تا [C [°1

 

پکیج B-SVPF شامل المان های آمده در ادامه می باشد :

نوع A-HVP از این پمپ ها ، سه محوره هستند که طراحی های زیر برای آنها در نظر گرفته می شود :

- طراحی افقی - دارای پوسته فولادی پمپ که به سیستم جوش داده شده است - مجهز به بلبرینگ هایی که بوسیله سیال عامل روانکاری می شوند - مجهز به مخزن گرماساز - دارای کاسه نمد برای آب بندی شفت - مجهز به شیر اطمینان - دارای یک پیستون تعادل که بر روی محور محرک نصب شده است و فشار محوری را کاهش می دهد.

فیلترهای FZK از نوع فیلترهایی هستند که طراحی های آمده در ادامه برایشان در نظر گرفته می شود : - طراحی عمودی (قایم) - محفظه فولادی فیلتر که به سیستم جوش داده شده است - مجهز به محفظه گرماساز برای گرم کردن به وسیله بخار یا روغن داغ - مجهز به گرماساز الکتریکی - مجهز به ترموستات سوپاپ ها : - نوع توپی یا ساچمه ای - دارای اتصالات فلنجی - درجه بندی فشار در سمت مکش : PN16 - درجه بندی فشار در سمت تخلیه : PN40 / PN25 / PN16 – براساس درخواست مشتری

 

لینک کاتالوگ جهت دانلود

 


نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد