منوی محصولات


پمپ لوارا خطی سیرکولاتور – چهار پل و دوپل


کد تاریخ قیمت تخفیف توضیح کوتاه اشتراک گذاری سفارش
2019829 1397-02-20 پمپ لوارا خطی سیرکولاتور – چهار پل و دوپل Bookmark and Share سفارش

پمپ لوارا خطی سیرکولاتور – چهار پل و دوپل

 

 

پس از قرار دادن مجموعه پمپ و شاسی روی لرزه گیرهای لاستیکی یا فلزی نصب شده بر روی فنداسیون ، توجه فرمایید که شاسی و پمپ کاملا” تراز باشد تا در طول زمان کارکرد و بهره برداری از کارکرد آرام و بدون لرزش پمپ مطمین گردیم.
وزن لوله ها را توسط ساپورت های کافی مهار نمایید و دقت کنید پمپ زمینی به عنوان تکیه گاه وزن لوله های سیستم لوله کشی در معرض فشار قرار نگیرد .
نصب صافی در مسیر لوله مکش پمپ ها و استفاده از لرزه گیر مناسب در لوله های ورودی و خروجی پمپ های زمینی توصیه می گردد.
پمپ های زمینی پمپ ایران طوری طراحی شده اند که روتور و پایه یاتاقان آنها به راحتی از طرف الکترو موتور بدون جدا کردن محفظه از سیستم لوله کشی قابل باز شدن می باشند و محور پمپ نیز توسط بوش فولاد کروم نیکل ( قابل تعویض ) محافظت می گردد.راهنمای خرید پمپ لوارا خطی سیرکولاتور – چهار پل و دوپل
پمپهای خطی لوارا سری FC دارای بدنه چدنی و پروانه استینلس استیل بوده و با استفاده از تکنولوژی لیزری جوشکاری شده است و قادر به سیرکوله آب تا دمای 130 درجه سانتیگراد می باشند.
مدلهای موجود از سری پمپهای FC مدلهای FCE (کوپل بسته با اتصال به موتورهای مخصوص) و FCS (شفت مجزا با موتورهای استاندارد) می باشند .
پمپهای خطی سیرکولاتور لوارا فوق دارای کاربردهای متعددی از قبیل موارد زیر می باشند:
سیرکوله کردن آب داغ جهت سیستم های تاسیساتی و تهویه مطبوع
سیستم های شستشوی صنعتی با استفاده از آب داغ
کلیه پمپهای لوارا زیرمجموعه گروه زایلم آمریکا بوده و دارای یکسال گارانتی میباشند.
برای محاسبه دبی آب ( GPM) سیستم گرمایش ساختمان مقدار کیلو کالری مورد نیاز گرمایش ساختمان را بر عدد 2500 تقسیم نمایید و برای محاسبه دبی آب سیستم سرمایش نیز مقدار کیلوکالری سیستم سرمایش را بر عدد 1250 تقسیم نمایید ( و یا مقدار BTU بار سرمایش را بر عدد 5000 تقسیم نمایید ).
برای محاسبه موضوع مهم و حساس هد پمپ سیرکولاتورمورد نیاز باید از روش محاسبه افت فشار طول مسیر لوله ها و یا تجارب مهندسین تاسیسات برای هر ساختمان استفاده نمود همچنین برای مشاهده روش محاسبه هد پمپ های سیرکولاتور می توانیم به بخش سوالات متداول صفحه اصلی گروه پمپ های سیرکولاتور مراجعه نمایید .
محاسبه و انتخاب پمپ سیرکولاتور برای سیستمهای سرمایش و گرمایش ساختمانها باید فقط توسط مهندسین با تجربه تأسیسات و براساس مشخصات طرح پروژه انجام پذیرد و درغیر اینصورت (حتی با وجود اجراء درست دیگر تجهیزات موتورخانه ) ممکن است سیستم با مشکلات عدیده ای مواجه گردد.
پمپ های خطی سیرکولاتور شرکت لوارا (LOWARA) بدلیل برخورداری از جدیدترین تکنولوژی طراحی هیدرولیکی علاوه بر دارا بودن راندمان و بازده بالاتر از مدل های مشابه ، دارای دوام و طول عمر بالاتر، ابعاد کوچکتر ، کاهش تلفات گرمایی ونتیجتا” مصرف برق پایین تر ، سیل مکانیکی فابریک و کارکرد آرام و بدون صدا می باشند.


نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد