منوی محصولات


پمپ خانگی لوارا LOWARA


کد تاریخ قیمت تخفیف توضیح کوتاه اشتراک گذاری سفارش
2019439 1394-07-12 پمپ های خانگی لوارا،قابلیت نصب در خانه های ویلایی و ساختمان های 10 طبقه Bookmark and Share سفارش

پمپ های خانگی لوارا LOWARA

 

 

 

پمپ های خانگی لوارا LOWARA

پمپ های خانگی لوارا 02 LOWARA

 

* کارکرد بی صدا

راندمان بالا و ضخامت ورق فلزی بدنه ی پمپ، سر و صدا ی حاصل از گردش آب در داخل پمپ را کاهش می دهند. سرعت های پایین در یک پمپ دارای سرعت کنترل شده، سرو صدای تولید شده ی کمتر، و تا مرز بی صدایی، بدون آسیب رساندن به عملکرد پمپ رار دارا می باشد.

 

* فاقد پدیده ی Water Hammer

پدیده ی Water Hammer صدای بنگ (Bang) تولید شده در داخل لوله ها، حاصل از توقف ناگهانی پمپ می باشد. پمپ دارای سرعت کنترل شده، با توقف تدریجی و آهسته ی عملیات پمپ به جلوگیری از تولید صدا ی حاصل از پدیده ی Water Hammer ، به هنگام متوقف کردن پمپ می پردازد.

 

* دمای ثابت

در سیستم (On/Off) آب سرد در داخل مخزن ذخیره و به آرامی حرارت داده می شود تا به دمای اتاق برسد. در سیستم های فشار-ثابت (Constant-Pressure) آب سرد تازه به داخل سیستم پمپاژ می شود و به محض باز کردن شیر آب در تمام طول شبانه روز، آب به دمای مورد دلخواه می رسد.

 

* صرفه جویی در مصرف انرژی

یک پمپ بیشترین مقدار انرژی را در زمان کارکرد با بالاترین سرعت مصرف می کند. سرعت کمتر به معنای مصرف انرژی کمتر است. رابطه ی بین تغییر در سرعت و تغییر در هد،جریان و توان مصرفی را می توان با استفاده از قانون پیوستگی تعریف کرد. اگر شما سرعت را به میزان 50% کاهش دهید، توان مصرفی به میزان قابل توجه 82.5% کاهش پیدا می کند. پمپ ما فقط زمانی که واقعا نیاز است با بالاترین سرعت کار می کند، بنابراین مقدار قابل توجهی از انرژی در مقایسه با کارکرد با سرعت ثابت در سیستم (On/Off) صرفه جویی می شود.

 

* محصولی کم حجم

سیستم (On/Off) متکی به مخزن فشار حجیم به منظور جلوگیری از استارت و خاموش کردن پمپ در تمام طول شبانه روز می باشد.در سیستم های فشار-ثابت، پمپ دارای سرعت کنترل شده، بطور پیوسته سرعت خود را با میزان تقاضا تطبیق داده و بدین ترتیب نیاز به استفاده از مخزن های تقویت فشار حجیم از بین خواهد رفت.

 

*طول عمر بیشتر

پمپ های خانگی لوارا با ساختار بسیار قوی، دارای پروانه ی باز هستند که منجر به تولید فشار محوری کمتر برروی یاطاقان ها ی موتور می شوند. پمپ های دارای سرعت متغیر، به دلیل عدم نیاز به کارکرد با بالاترین سرعت و کاهش فشار مکانیکی بر روی قطعات تشکیل دهنده ی پمپ، دارای طول عمر بیشتر می باشند.

 

پمپ های خانگی لوارا 03 LOWARA

 

پمپ های خانگی لوارا 04 LOWARA


نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد