منوی محصولات


معرفی پمپ های PO2 پمپیران


کد تاریخ قیمت تخفیف توضیح کوتاه اشتراک گذاری سفارش
2024492 1394-09-14 پمپ های PO2 پمپیران،دارای کاربرد در صنایع فرآیندی نفت،گاز،پتروشیمی،فولاد و ... Bookmark and Share سفارش

پمپ PO2 پمپیران

 

این پمپ ها از نوع گریز از مرکز با طراحی خاص بوده و برای پمپاژ سیالات گرم با دمای حدود 260 درجه سانتیگراد (500 درجه فارنهایت)  طراحی می گردد که به پمپ های نفتی مشهور می باشند. ساختمان این پمپ به صورت افقی، یک طبقه و یک مکشه مرکزی با محفظه ی حلزونی می باشد. ابعاد اصلی و مشخصات کاری پمپ مطابق استاندارد API 610 می باشد.پروانه پمپ از نظر هیدرولیکی بالانس بوده، به صورت یکسر آویز نصب می شود. محفظه ی حلزونی دارای پایه های جانبی روی خط مرکزی (Center Line) بوده و محفظه یاتاقان نیز پایه دار می باشد. این پمپ دارای دو عدد بلبرینگ تماس مایل و یک عدد رولبرینگ مطابق استاندارد DIN 625 بوده و جهت مکش، افقی و رانش، عمودی می باشد. آب بندی پمپ جهت استفاده از آب بندی های مکانیکی و نواری طراحی شده است. روانکاری در محفظه یاتاقان، روغنی بوده و آب بندی آن از نوع پیچ راهه می باشد.

با توجه به نوع و خواص سیال مورد پمپاژ و بر اساس درخواست مشتری، نوع آب بندی مکانیکی نیز قابل تهیه می باشد. از گروه پمپ های API 610، سایر انواع شامل BB و VS بر اساس سفارش قابل تامین است.

 

موارد کاربرد پمپ PO2 پمپیران

این پمپ ها عموما در صنایع فرآیندی نفت، گاز،پتروشیمی،فولاد و ... . برای انتقال سیالات مورد استفاده قرار میکیرد. سیالات قابل پمپاژ با این پمپ ها گستره بسیار وسیعی داشته که شامل انواع هیدروکربن ها، سیالات شیمیایی خورنده و ... بوده و قابل عرضه در ترکیب مواد گوناگون، شامل انواع چدن، برنز و فولاد می باشند.

 

مشخصات کلی پمپ PO2 پمپیران

01 قطر خروجی 32 تا 300 میلیمتر
02 ظرفیت آبدهی 5 تا 1650 متر مکعب در ساعت
03 ارتفاع تا 95 متر
04

درجه حرارت سیال

 

با نوار گرافیت از 10- تا 110 درجه سانتیگراد

با آببند مکانیکی از 10- تا 260 درجه سانتیگراد

05 تست فشار 60 بار

 

نمودار خصوصیات هیدرولیکی پمپ PO2 پمپیران


نظرات

نظر شما با موفقیت ذخیره شد
کد
عنوان
تصویر
سفارش